В Херсоне поставили спектакль по пьесе "Кома"

Вторник, 12 февраля 2013 г.
Рубрика: Блог театра -> Пресса
Просмотров: 2144
Подписаться на комментарии по RSS
Школа стала театральним майданчиком у Херсоні. Там показали виставу "Кома" про взаємини школярів, батьків та вчителів. Сюжетні лінії "тягнуться" з одного шкільного приміщення в інше. Глядачі мандрують шкільними коридорами і підглядають, як підлітки з'ясовують стосунки у роздягальні, про що говорять дівчата у туалеті, та як сперечаються вчителі і батьки. Головний герой - підліток, який протестує проти лицемірства, не знаходить підтримки в однокласників та розстрілює їх.

П'єса була написана на основі реальних подій у німецькій школі.

Андрій Май, режисер вистави "Кома":

На базі цього двоє драматургів австрійських, віденських написали цю п'єсу. Фолькер Шмідт та Георг Штаудахер написали п'єсу "Кома", зробивши таку структуру, розділяючи людей на класи, створюючи певну групу, яка підглядає за тим, як це формується, як це відбувається, чому з'являється протест.

До цього виставу ставили у Київському молодому театрі з професійними акторами. В експериментальній шкільній постановці ролі зіграли звичайні учні та викладачі.

Читать новость в источнике >>>>>>

Оставьте комментарий!

Используйте нормальные имена.

Если вы уже зарегистрированы как комментатор или хотите зарегистрироваться, укажите пароль и свой действующий email. При регистрации на указанный адрес придет письмо с кодом активации и ссылкой на ваш персональный аккаунт, где вы сможете изменить свои данные, включая адрес сайта, ник, описание, контакты и т.д., а также подписку на новые комментарии.

(обязательно)